Лауреати конкурсу імені Людмили Мазур “Подільська палітра”

/Files/images/nf_pro_zaklad/pod/mazur_2014/SAM_3344.JPG

Минулої п’ятниці авторитетне журі обласного конкурсу імені Людмили Мазур “Подільська палітра” підбило чергові підсумки.Премія імені Людмили Мазур «Подільська палітра» заснована для відзначення обдарованих дітей в галузі образотворчого мистецтва ізаразомна вшануванняпам’яті про відому українську художницюЛюдмилу Мазур.Присуджується щорічно, починаючи з 2000 року.Вручається в листопаді до дня народженняхудожниці.

Цьогоріч участь у конкурсі взялиучасть136 юних художників із 16 навчальних профільних закладівобласті, які представили понад 200 своїх робіт, а також чимало дітей з сусідніх областей.

Середп’ятипереможцівє наші учениці. Це Марія Логіна, учениця 2 класу Олександра Олександровича Брензеяі Олександра Танчук, учениця 1-го класу Тетяни Василівни Щербини. Учасників свята привітав секретар Хмельницької міської ради Костянтин Чернилевський, який вручив дипломита цінні призи лауреатам.

Характеризуючи виставку і члени журі, і організатори, і спонсори єдналися в думці, що усі роботи неперевершені, яскраві та надзвичайно талановиті.Саме тому усі 136учасників отримали в подарунок альбоми «Художники Хмельницького».

Також для усіх учасників було організовано концерт за участю вихованців музичних закладів міста. Не обійшлося і без традиційного солодкого частування.

Колектив викладачів школи щиро вітає переможниць престижного конкурсу та чекає від них нових творчих досягнень!

Кiлькiсть переглядiв: 308

Дата останньої зміни 26 Квітня 2023

Фотогалерея