Другий етап акції "Мистецтво заради миру"

/Files/images/nf_pro_zaklad/blagodynst/IMG_0040.jpg

Невдовзі після завершення благодійної акції "Мистецтво заради миру", який проводився в художній школі в період з 15 вересня по 15 жовтня 2014 року і після звіту волонтерів 6 листопада, учні та викладачі мали можливість дізнатися, що потрібно нашим солдатам на фронті. Вислухавши їхні побажання, колектив ДХШ приступив до слідуючого етапу акції, залучивши також дітей за власним бажанням.

За період першої половини грудня було виготовлено 40 ляльок-оберегів, 20 медалей, 66 браслетів, було закуплено ліків і цукерок на суму 600 грн. Також на прохання храму св. Іоана Богослова Української Православної Церкви Київського Патріархату м.Кам'янця-Подільського було розписано прапор України, який після освячення відправився на передову кам'янецьким бійцям батальону "Айдар".

Всі дитячі вироби були також освячені отцем Юрієм у день св. Варвари великомучениці і покровительниці українського народу. Вироби згодом були розбиті на дві частини і відправлені нашим бійцям через храм св. Іоана Богослова, а також волонтерів. 21 грудня прапор і дитячі вироби вирушили в дорогу на передову. Ліки, цукерки і дитячі роботи 22 грудня були передані бійцям саперної роти, які завітали до дітей в художню школу.

Ми будемо й надалі робити все можливе, щоб захистити наших бійців, підняти їм моральний і бойовий дух, а також наблизити мир в Україні. Разом ми переможемо!


Кiлькiсть переглядiв: 242

Дата останньої зміни 26 Квітня 2023

Фотогалерея