Шановні батьки!

Від імені батьківського комітету та адміністрації ДХШ хочу щиро подякувати усім вам за фінансову підтримку і допомогу школі. Адже усім нам відомо, що державних коштів на господарські та інші потреби школи практично не виділяється тому уся наша надія на батьків.

За поточний навчальний 2014-2015 рік нашими спільними зусиллями було зроблено чимало роботи. Школа була забезпечена: необхідними господарськими товарами (миючі засоби, ганчірки, швабри, віники і ін.); заправлений картридж до принтера, закупка та виготовлення грамот друк оголошень, запрошень та афіш; також частково були закуплені будівельні товари та комплектуючі (ніжки до конвекторів, світильники та лампи до них, труба водостічна та ін.).

Значна частина коштів потрачена для гідного оформлення учнівських робіт, що брали участь у виставках, конкурсах (пересилання робіт поштою). А також для проведення урочистих заходів у стінах школи, таких як «День художника», «Свято Миколая», «Сходинками до Шевченка» та інших та поза її межами.

Особливу дяку хочу висловити за те як відгукнулись ви на пропозицію допомогти солдатам у зоні АТО. Кошти, що були зібрані у листопаді та на початку грудня були використані для закупівлі медикаментів. Крім того були закуплені солодощі і разом з медикаментами ми мали змогу передати маленькі солодкі пакуночки для солдат у зону АТО.

Іще раз щиросердечно дякуємо вам за підтримку нашої школи і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Голова батьківського комітету Кислюк А.В.

За детальною інформацією щодо витрат батьківських внесків можна звертатись до голови батьківського комітету.

Кiлькiсть переглядiв: 249

Дата останньої зміни 26 Квітня 2023

Фотогалерея